3Dconnexion

3Dx-logo-sw-hor

spacepilot-pro

SpaceMouse Enterprice
SpaceMouse Enterprice parim proffessionaalne 3D hiir, loodud töötama tänapäeva kõige nõudlikumates 3D tarkvara keskkondades. Selle omaduste hulka kuuluvad teise põlvkonna QuickView Navigation tehnoloogia, kahe-funktsioonilised nupud ja kiire ligipääs olulisele infole värvilise LCD ekraani kaudu.

 

3DConnexion-SpaceMouse-Pro-3D-Mouse-300x200

SpaceMouse Pro ja SpaceMouse Pro Wireless
SpaceMouse Pro on viimane lisa 3DConnexion’i proffessionaalsete 3D hiirte sarjas. Ergonoomilise disaini ja innovaatilise ekraaniga, pakub SpaceMouse Pro suuremat mugavust töötamisel.

 

spacenavigator-for-notebooks-2-22-p-300x237

SpaceMouse Wireless
Kompaktne ja väga kerge. SpaceNavigator for Notebooks on perfektne reisi kaaslane 3D disaineritele ja projekteerijatele. Projekteerituna mobiilsetele professionaalidele ja entusiastidele kaalub ta vaid pool oma laua pealsest sõsarmudelist. Väike jala suurus võimaldab teda lihtsasti kasutada isegi lennukis ja nii mahub ta hästi ka reisikotti.

SN4NB-300x263

 

SpaceMouse Compact
SpaceNavigator võimaldab intuitiivset navigeerimist 3D keskkonnas tänapäeva populaarsemates 3D tarkvarades. Lihtsalt lükka, tõmba, keera või kalluta – nagu hoiaksid mudelit oma käes
Hiir CAD professionaalile. Täis suuruses hiir väga täpse lasersensoriga ja spetsiaalsete CAD funktsioonidega mugavaks ja efektiivseks tööks.
Saadaval vajadusel koos täpse ja mugava hiirepadjaga – CadMouse Pad ja CadMouse Pad Compact.
Komplektid
SpaceMouse Wireless Kit
SpaceMouse Enterprise Kit