Cimco

reseller-cimco-logo

CIMCO Edit on esimene valik CNC programmeerijate seas üle kogu maailma – redaktor neile, kes vajavad töökindlat ja proffessionaalset tööriista.

 

CIMCO DNC-Max 8 on viimane versioon juba ennast tõestanud DNC lahenduste jadas. Täiustatud DNC server koos on-line ettenihete/pöörete seadistuse, kaugjuhtimise ja palju muuga.

 

CIMCO NC-Base toimib laiendusena CIMCO Edit ja DNC-Max’ile. Pakub CNC programmeerijatele võimsa, paindliku ja effektiivse vahendi CNC programmide haldamiseks.

 

CIMCO MDC-Max on reaalajas tööpingi andmete kogumise süsteem, mis annab teile kohe aruandeid ja graafikuid oma töökoja tootlikkusest.

 

CIMCO CNC-Calc on algeline CAD/CAM töökotta, mis töötab lisana CIMCO Edit-ile. See võimaldab algajatel programmeerijatel joonestada 2D geomeetrilisi kontuure, lisada freesimise ja treimise tööradu ning simuleerida sellest tulenevat NC programmi.

 

CIMCO Filter vähendab oluliselt töötlusele kuluvat aega muundades mitu lineaarset käiku kaare käiguks, tekitades palju sujuvama tööraja.

 

CIMCO NFS/FTP Servers: DNC võrk – kasutades standard Ethernet ühendusi NFS-i või FTP-ga. Suured NC programmid edastatakse PC-st CNC kontrollerisse sekunditega.