Mathcad

Mathcad võimaldab inseneridel kergesti arvutusi teha, dokumenteerida ja jagada arvutuste ja projekteerimiste tulemusi. Mathcad’i kasutajaliides aksepteerib ja kuvab ühikutest teadlikult matemaatilisi märke klahvivajutusi või menüüsid kasutades ilma vajaduseta programmeerida. Mathcad’i eristab see, et seda on lihtne kasutada. Ainuke lahendus, mis võimaldab kasutajal üheaegselt lahendada ja dokumenteerida tehnilisi arvutusi ühel korduvkasutataval töölehel, mida saab salvestada mitmes erinevas formaadis. Mathcad’i intuitiivne kasutajaliides kombineerib tehnilised valemid, teksi ja graafikud ühte esinduslikku formaati, mis tagab projektist selge ülevaate.

 

Omadused ja eelised:

  • Lihtne õppida ja kasutada – Ülesande-põhine kasutajaliides aitab teil lihtsalt ja kiirelt õppida tundmatuid funktsioone ja omadusi.
  • Dokumendile suunatud – Võimas, dokumendi-keskne arvutuskeskkond võimaldab lihtsalt luua keerulisi, proffessionaalseid projekteerimisdokumente arusaadavas, esitletavas formaadis.
  • Dünaamiline ühikute tugi läbi kõikide arvutuste – See väljendub täpsemates tulemustes ja vähemates vigades ning paremas suhtluses inseneride ja teiste meeskondade vahel, mis parandab tulemuslikkust tootearenduses.

Proovi tasuta Mathcad Express’i!

 

Inglise keelne tooteleht on siin.