21

Dec18

Detsembri 2018 uudised

Mis on uut Mastercam 2019:
Equal Scallop – võrdne kammtöötlus
Mastercam 2019 sisaldab mitmeid täiendusi, mis parendavad kogu teie tööprotsessi alates töö seadetest kuni töö täieliku valmimiseni.
Equal Scallop (võrdne kammtöötlus) on Mastercam’i scallop (kammtöötluse) tehnoloogia edasiarendus, mis annab suurepärase pinnakvaliteedi ja tagab sujuvamad liikumistd. Equal Scallop võimaldab vajadusel sujuvdada teravad nurgad ja väljumist spiraalselt, vältides külgsammu ja tagab nii puhtama pinna. Equal Scallop on genereeritava tööraja liikumiste juures vähem tundlik “müra” või lainetamise olukordadele, mis viivad freespingi sujuvama liikumiseni.
Vaadake siit videot Mastercam’i Equal Scallop funktsionaalsusest.

Mastercam-i testkasutamine
Kas teadsite, et Mastercam-i, maailma nr 1 CAM tarkvara, on võimalik tasuta testida? Mastercam Demo/Home Learning Edition (HLE) on saadaval kõigile, kes soovivad õppida CAD/CAM tarkvara kasutamist, täiendada oma Mastercam oskusi või uurida viimaste versioonide omadusi ja funktsionaalsust. Testida saate nii Mastercam kui ka Mastercam for SOLIDWORKS®.
Lisaks sõnale demo, pakub Mastercam Demo/HLE palju enamat, kui Mastercami prooviversioon. Teil on ligipääs tarkvara kõikidele võimalustele alates projekteerimisest kuni kiirtöötluse tööradade loomiseni. Ainuke piirang on see, et te ei saa saata G-koodi CNC masinasse. Lõpuks annab Mastercam Demo/HLE teile võimaluse õppida Mastercam-i igat sammu kuni detaili lõpliku töötlemiseni.
Klikkige siia, et lugeda rohkem Mastercam Demo/HLE kohta või Mastercam-i testimiseks!

Mis on uut Mastercam 2019:
Avade telgde täiendused
Hole Axis (avade teljed) käsk asetseb Model Prep (Mudeli ettev) lehel. Seda on täiendatud Mastercam 2019 vastavalt kasutajate soovidele. Hole Axis toetab nüüd ka kaldavasid. Vajutage [Ctrl], kui valite kaldega ava ja Mastercam valib kõik sama kaldega avad teie eest. Hole Axis sisaldab ka uut Drill (Puurimine) valikut, mis võimaldab luua vektori ava pealt väljapoole. See võimaldab valmistada ette märkepuurimise operatsioonideks. Täiendavalt sisaldab see funktsioon nüüd ka All Holes (kõik avad) nuppu, mis valib kõik avad hoolimata läbimõõdust.
Siit videost saate näha Hole Axis täienduste kohta Mastercam 2019-s.

Häid pühi!
Häid pühi kõigile ja soovime teile kõike paremat aastal  2019!

Äripartneird – Tooted, mis aitavad teie tehasel õnnestuda! 

VMK Tarkvara OÜ. | 511-0916 | vmk@vmk.ee | www.vmk.ee
OLE ÜHENDUSES:
Mastercam® is a registered trademark of CNC Software, Inc. © 1983-2018. All rights reserved.
All other trademarks are property of their respective owners.