02

Sep17

Juuli uudised 2017

JULY
2017

Mastercam 2018
Shaping the Future of Manufacturing™
Tõhusamalt. Kiiremalt. Efektiivsemalt. Need on iga ettevõtte püsivad eesmärgid.

Mastercam 2018 versiooni uued tööriistad on mõeldud teie töö praeguse töö lihtsustamiseks ja uute tööde kiirendamiseks.

Siit saate lugeda ingliskeeles lisa viimase versiooni – Mastercam 2018 kohta ja selle kohta, kuidas teile temast kasu võiks olla.

Mida uut on Mastercam 2018-s?
Kõverate täiendused
Mastercam 2018,lülitades Ktasandi 2D/3D joonestamise režiimi, mis asub staatuse ribal, võimaldatakse erinevad Kõver ühele servale ja Kõver kõikidele servadele projekteerimise viisid.
Vaadake lisa sellest videost 2018 täienduste kohta siit.

Liblikaefekt
Tõestatud edasimüüjate koverentsil
Selles blogide seerias tutvustab Brian Summers, CNC Software VP, mõnesid märkimisväärseid inimesi, keda ta on kohanud ja kohti, mida ta on näinud teel Tokiost Melbourni jalutades läbi meie büroo saalide.

Olen endiselt elevil CNC Software’i rahvusvaheliste edasimüüjate konferentsist, mis toimus mais. Üle  300 meie Mastercam tarkvara edasimüüja ja äripartneri üle maailma osalesid kolmepäevasel üritusel. Osad jäid isegi kauemaks, et harjutada sügavuti meie tarkvara mõningaid aspekte. Sellel ei ole olemas alternatiivi, et saada kõik meie kogukonna liikmed ühte ruumi kokku, et pakkuda neile kõige värskemat infot uuest Mastercam 2018 versioonist ja tutvustada toote arengusuundi, globaalset turgu ja teisi meie äri aspekte.

Siit leiate ingliskeelset lugemist, kuidas väikesed põhjused võivad anda suure efekti.

Mis on uut Mastercam 2018
Solid Sweep
Mastercam 2018 on viinud sisse sellised täiendused solidi lohistus funktsiooni, millised annavad teie käsutusse rohkem paindlikust ja suurema kontrolli. Enne seda versiooni, nõudis lohistusoperatsioon ümardusi pikikõverale kui suuna muutus oli suurem kui 5 kraadi. Mastercam 2018-s liigub geomeetria profiil lihtsalt mööda teravaid nurki.
Vaadake siit uutest Solid Sweep Mastercam 2018 omadustest ülevaate saamiseks.

Äripartnerid
Enamus tooteid on saadaval ka VMK Tarkvara kaudu