26

Apr19

Mastercam uudised aprill 2019

Mastercam 2020 Public Beta 5 on nüüd alla laetav
Kui teil on kehtiv Mastercami hooldusleping, siis saate testida Public Beta 5 ! Nii saate esialgse ülevaate, mida sisaldab Mastercam 2020 ja proovida uusi omadusi ning funktsionaalsust enne, kui tarkvara kõigile saadavaks tehakse.
Me arendame Mastercam-i pidades silmas meie kasutajate vajadusi ja nüüd on aeg oma hääl kuuldavaks teha! Testides eelversiooni ja andes meile teada, mis te arvate, saame leida vigu, lahendada probleeme ja juhtida tarkvara täiendusi vastavalt teie tagasisidele.
Täpsema info saamiseks Mastercam’i Public Beta programmi kohta klikkige siia.

Viimane kutse: saatke oma detail konkursile 2019 Wildest Parts
Aeg hakkab lõppema! 2019 Wildest Parts võistlus on avatud Mastercam kasutajatele üle maailma ja aktsepteeritakse saadetisi kuni 28. juunini 2019. Saadke oma detail juba täna!

Kui te olete tudeng või professionaalne Mastercam kasutaja, siis on see võistlus hea võimalus näidata oma loovust ja võita erinevaid auhindu. väljakutse on lihtne. Looge vahva, originaal detail kasutades Mastercam-i, mis näiteks teie projekteerimise ja töötlemise oskusi.

Siit leiate sisestamise vormid, täiendavat infot võistluse kohta, tugimaterjale ja muud.

Hoidke oma töökoda konkurentidest eespool
Koos tulevase Mastercam 2020 versiooniga, ei saa enam uuendada Mastercam X8 versiooni.
Mastercam X8 versioon tuli välja juba peaaegu seitse aastat tagasi. Kuigi see saab endiselt töö tehtud, jäävad teil kasutamata dramaatilised täiendused kogu Mastercam tooteperekonnas, kaasa arvatud läbimurdelise Dynamic Motion™ ja Accelerated Finishing™ tehnoloogiatega.
Nüüd on teil suurepärane võimalus uuenda oma Mastercam-i. Saadaval on erinevad võimalused Mastercami viimase versiooni omandamiseks, mis võimaldad hoida kokku hulga rahalisi vahendeid võrreldes sellega, kui peaksite Mastercami omandama tulevikus.
Siit leiate oma kohaliku Mastercam edasimüüja.

Äripartnerid – Tooted, mis aitavad teie töökojal edukad olla! 

VMK Tarkvara OÜ | +372-511-0916 | vmk@vmk.ee | www.mastercam.com
STAY CONNECTED:
Mastercam® is a registered trademark of CNC Software, Inc. © 1983-2019. All rights reserved.
All other trademarks are property of their respective owners.