25

Oct17

Oktoobri uudised

Oktoober 2017

Number 1
NC programmeerimistarkvara maailmas
Juba 23-s aasta järjest on Mastercam paigutatud esimeseks, kõige laiemalt kasutatavaks CAM tarkvaraks maailmas vastavalt tööstuse uuringufirmale CIMdata. Inc.
Miks see on oluline?. Kui olete ettevõttes, mis vajab kogenud CNC programmeerijaid ja operaatoreid, siis leiate palju rohkem Mastercami kasutajaid kui teiste CAMide kasutajaid. Samas kui otsite tööd ja tunnete Mastercami, siis teie valiku võimalused suurenevad drastiliselt.

Lugege CIMdata uuringu kohta siit täpsemalt.

Mastercam MachiningCloud
Connection
Tööriistade uusimaite ja täpsemate andmete otsimine võib olla CAM programmeerijate jaoks aega ja vaeva nõudev tegevus. Saadaval on suur hulk erinevaid veebilehti, katalooge ja teisi allikaid, kuid tüüpiliselt on vaja käsitsi sisestamist, mis võib viia ebatäpsusteni NC programmi juures.
MachiningCloud app Mastercam 2018-s  kiirendab kogu protsessi võimaldades kiiresti lapata läbi pilve-põhise, digitaliseeritud tööriistatootjate kataloogi, kus on saadaval ka viimased uuendused.
Vaadake siit lisa MachiningCloud app kohta Mastercam 2018-s.

Mis uut on Mastercam 2018
Puhas tööraja laastu katkestus
Mastercam 2018 lisas laastu katkestuse valiku puhastreimise tööradadesse. See leidub Finish (Puhas) parameteerite lehelt. Sellega saate kontrollida tööriista liikumist vältimaks laastu kogunemist tööriistale, mis võib muidu treimisel lihtsalt juhtuda.
Vaadake siit 2018 versiooni uuendusest ülevaate saamiseks.

Mastercam 2018 eestikeelsed menüüd

Eestikeelsed menüüd saate endale laadida siit.

Tutvustame…
iMastercamstore
Otsite Mastercam varustust? Kui nii, siis me just lõime uue veebipoe iMastercamstore kõikidele Mastercam-branditud toodetele.
Vaata siit ja lehitse tooteid uues iMastercamstore-s.

Business Partners
Products to help your shop succeed