30

Nov14

Mastercam X8 detsembri info

Eestikeelne Mastercam X8

Kõigil, kel on kehtiv hooldus ja paigaldatud versioon X8 saavad nüüd kasutada Mastercami eestikeelsena. Emakeelne kasutuskogemus (eestikeelsetele kasutajatele) tagab kiirema tarkvara omandamise ja oluliselt lihtsama käsitlemise hilisema töö käigus. See omakorda kindlustab, et programmid saavad veelgi kiiremini valmis. Eestikeelne on nii geomeetria (ka Solidite) loomine ja muutmine kui ka tööradade koostamine. Samuti tööriista liikumise simulatsioon ja kontrollimine. Varsti saadaval eestikeelne prooviversioon. Kontrollige aeg-ajalt meie kodulehel alaosa allalaadimine. Sealt saate nii uuenevad eestikeelesed menüüd kui ka demo/HLE versiooni alla laadida.

Töörajad_ee Solids_ee

Mastercam X8 uuendused

Lugege versiooni X8 uuendustest eestikeelses miniveebis.

Dünaamilised liikumised töös – mis muudab need teistsuguseks?

Mis muudab dünaamilised töörajad tõeliselt erinevaks on nende võime arvestada erinevaid alternatiive, mida järgmiseks teha ja siis teostada intelligentne valik vastavalt teostatud analüüsile, mis mõju mingi valik lõpptulemusele osutab.

Saadaval on mitu erinevat sisenemise skeemi, mis võimaldavad tööradadel kasutada dünaamilise liikumise tehnoloogiat efektiivseks toorikusse sisenemiseks nii, et töötlemise algorütm oleks maksimaalselt kasutatud.

Vaadake siit lisa dünaamiliste tööradade kohta (ingliskeeles).

Mida tähendab sidumata tööriista liikumised?

Konventsionaalsed CNC töörajad baseeruvad seotud geomeetrial. See tähendab, et tööriist siseneb materjali ja liigub ühes suunas kuni tuleb ette sein või mõni muu takistus, misjärel ta pöördub ümber. Tööriist liigub sik ja sak suunaliselt kuni katab kogu ette antud ala detaili mudelil, lõigates kuulekalt kõike, mis jääb teele nii materjali kui ka õhku – pole tähtis.

Dünaamiline liikumine on aga sidumata ja seetõttu vägagi erinev. Vaata lisa siit ingliskeeles).

Mastercam X8

Pange tähele, et lisaks paljudele uuendustele on toode saadaval ka eestikeelse kasutajaliidesega!

Meenutame veel X8 versiooni riistavara nõudeid:

Pange tähele, et alates X8 versioonist toetab Mastercam vaid 64-bitiseid operatsioonisüsteeme. Vt riistvara nõuded allpool  Nõuded